Вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Наталію Володимирівну Ставну!

Дата: 19.10.2023 08:02

Щиро вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Наталію Володимирівну Ставну!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у всіх починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе добро, зроблене Вами,  повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту  Вашій родині, миру нашій Україні.  Хай Матір Божа Вас охороняє і  Господь Вам з неба мир і добро посилає!
З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.