Вітаємо з днем народження голову ветеранської організації громади Аллу Іллівну Писаренко!

Дата: 23.10.2023 08:40

Сьогодні святкує ювілейний день народження голова ветеранської організації Гоголівської громади Алла Іллівна Писаренко.

Шановна Алло Іллівно! Щиро вітаємо Вас  зі ще молодим, але вже мудрим ювілеєм!

Прийміть найкращі вітання і побажання в цей святковий день, щоб від життя була завжди лиш радість, а ще – відмінного здоров’я та стабільного благополуччя. Радості в домі, на громадській роботі. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і постійних надзвичайних подій. Будьте любимі і щасливі, небайдужі й енергійні, веселі і співучі.

Хай шлях Ваш буде світлим, а все життя, мов той кришталь – прекрасним, ніжним, чистим. Залишайтеся   завзятою, добропорядною і харизматичною, цілеспрямовано рухайтесь вперед до омріяної мети!

Довгих Вам та щасливих років життя у мирній Україні і дружній родині!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.