Підвищення податкової обізнаності студентів Полтавщини

Дата: 23.10.2023 09:03
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області активно співпрацює із низкою закладів освіти Полтавщини з метою підвищення рівня обізнаності та податкової культури молодого покоління. На цьому тижні була проведена зустріч зі студентами та викладацьким складом Полтавського фахового кооперативного коледжу.

Для майбутніх фахівців інформативну лекцію щодо актуальних сервісів, які пропонує податкова служба, провела начальник управління податкових сервісів  Головного Управління ДПС у Полтавській області Сорокіна Ірина. Особливу увагу приділила новому мобільному застосунку «Моя податкова» - простому і зручному програмному інструменту від ДПС, який надає можливість отримати дані про стан розрахунків із бюджетом, суми виплачених доходів та утриманих податків, подати декларацію про майновий стан і доходи.

Заступник начальника управління – начальник відділу позапланових перевірок з інших податків управління податкового аудиту Кондрашов Олексій розповів здобувачам фахової передвищої освіти  про правове регулювання та алгоритм проведення контрольно-перевірочних заходів. Наголосив, що ДПС використовує виключно ризикоорієнтований підхід до планування перевірок.

Подібні заходи сприяють обізнаності майбутніх платників податків із цікавою та корисною інформацією податкового законодавства.

Наприкінці зустрічі студенти отримали відповіді на свої запитання та подякували за здобуті знання, отримали друковану продукцію, яка містить корисну інформацію про електронні сервіси ДПС, а також про реалізацію права на податкову знижку.

                                                                Головне управління ДПС у Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано