Вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Едуарда Васильовича Різуна!

Дата: 01.11.2023 06:20

Щиро вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Едуарда Васильовича Різуна!
У цей святковий день бажаємо  Вам, Едуарде Васильовичу, міцного здоров’я та щастя, бадьорості духу, злагоди та миру! Нехай завжди й у всьому для Вас  вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай прийдешні  роки та майбутні дороги рясніють добрими справами! Нехай швидка перемога принесе мир і спокій  у Ваше життя, хай робочі будні будуть легкими, свята - яскравими! Любові Вам від рідних, поваги від колег, знайомих, виборців, вірних Вам друзів та незрадливої удачі в усьому і щодня!
Зі святом Вас! З днем народження!
З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.