УВАГА! ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ!

Дата: 14.11.2023 12:13

Комісія з найменування та перейменування вулиць, провулків,  площ, парків, та інших об’єктів розташованих на території   Гоголівської територіальної громади,   інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць на території  Гоголівської територіальної громади.

Пропозиції, рекомендації та зауваження щодо перейменування  вулиць просимо надавати  з 13 листопада 2023 року по 13 січня 2024 року:

•  на електронну адресу загального відділу Виконавчого комітету  Гоголівської селищної радиgogolivskaotg@ukr.net

• на поштову адресу: 38310, вул. Станіслава Горєва, 27, селище Гоголеве, Миргородський  район, Полтавська область.

із зазначенням найменування (юридичні особи),  прізвища, імені,  по батькові  (фізичні особи)

• до старостинського округу звертатися до старости.

Довідки за телефоном    (05345) 9-54-88.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

До участі у громадських обговореннях запрошуються зацікавлені особи та усі бажаючі жителі Гоголівської  територіальної громади.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Гоголівської  селищної  ради не пізніше 30 робочих  днів після проведення громадських слухань.

Перелік вулиць запропонований до  перейменування в

с. Устивиця відповідно до звернень депутатів

Існуюча назва вулиці

Пропозиція депутатів