Щиро вітаємо з днем працівників сільського господарства України!
Дата: 19.11.2023 06:00
Кількість переглядів: 80
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045018/0d1f42661dd338d13e5ec52765590e3b.jpg)
Шановні аграрії Гоголівської громади, всі земляки!
Щиро вітаємо вас з днем працівників сільського господарства України!
Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Працюючи і в будні, і в свята, ви доносите багатство вирощеного врожаю до нашого столу, а ще - у тяжкий воєнний час міцно тримаєте у своїх мозолястих руках аграрний фронт, наближаєте довгоочікувану перемогу. Тож із величезною вдячністю схиляємо голови перед вашою хліборобською мудрістю, мужністю і терпінням.
Щиро бажаємо вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України і нашої громади! Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків на рідній землі під мирним небом!
З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.
« повернутися