Яким чином підприємство може запобігти співпраці з ризиковим контрагентом, щоб у майбутньому не мати проблем із врахуванням таблиці даних платника податку?

Дата: 22.11.2023 09:31
Кількість переглядів: 19

Фото без опису

Відповідно до підпункту 17.1.9 пункту 17.1 стстатті 17 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом (посадовими особами) відомостей про такого платника без його письмової згоди та відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, державну, комерційну чи банківську таємницю та стали відомі під час виконання посадовими особами службових обов’язків, крім випадків, коли це прямо передбачено законами.

Підпунктом 21.1.6 пункту 21.1 статті 21 Кодексу передбачено, що посадові та службові особи контролюючих органів зобов’язані не допускати розголошення інформації з обмеженим доступом, що одержується, використовується, зберігається під час реалізації функцій, покладених на контролюючі органи.    

Скориставшись приватною частиною Електронного кабінету, платник податків може надати згоду на отримання інформації про себе контрагентам.         

Для цього у режимі «Згода на передачу інформації контрагенту» меню «Згода на передачу інформації» платнику податків необхідно:

- вказати код контрагента;

- визначити вид інформації;

- надати згоду передачу інформації.

У меню «Інформація про бізнес-партнера» зацікавлений контрагент зможе  переглянути інформацію та сформувати витяг.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано