УВАГА! УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

Дата: 25.11.2023 12:35

У зв’язку з виходом  на територію Полтавської області активного південного циклону  26-27 листопада очікується ускладнення погодних умов :

26 листопада: протягом доби передбачаються значні опади у вигляді мокрого снігу, вдень в південно-східній половині області мокрого снігу та дощу.  Вдень місцями ожеледь та налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Пориви вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1 рівня небезпеки жовтий колір).

Температура протягом доби від 1о морозу до 4о тепла

27 листопада: Значний сніг, хуртовина, снігові замети. Утворення снігового покриву  висотою 15-25 см. Пориви вітру 17-22 м/с. (НМЯ 1 рівня небезпеки жовтий колір)

Зниження температури повітря протягом доби 3-8о морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення електропостачання, ускладнення роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, на окремих ділянках доріг обмеження руху автотранспорту.