Чи можна зберігати бензини  або дизельне пальне  іншого підприємця                  в  місці зберігання (ємностях), на яке отримано ліцензію на право зберігання пального для власних потреб?

Дата: 27.11.2023 11:02
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Суб’єкт господарювання, який отримав ліцензію на право зберігання пального для власних потреб, не має  права зберігати пальне інших суб’єктів господарювання  в місці зберігання, на яке отримано вищезазначену ліцензію.

Згідно зі статтею 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» (зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 481/95), надання послуг із зберігання пального іншим суб'єктам господарювання та/або реалізація пального іншим особам на підставі ліцензії на право зберігання пального, отриманої на підставі заяви виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, не дозволяється.

Відповідно до частини другої статті 17 Закону № 481/95, за  дане порушення передбачена штрафна (фінансова) санкція у розмірі 500000 гривень.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано