Вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Наталію Іванівну Лутай!

Дата: 01.12.2023 06:00

Щиро вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Наталію Іванівну Лутай!

Шановна Наталіє Іванівно!

Зичимо Вам у цей святковий день міцного здоров'я, щастя, радості, успіхів в роботі і в усіх починаннях! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжує удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм!

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні несподіванки і незабутні враження, задоволення від зробленого та світлу надію на майбутнє!

А ще – нехай якнайшвидше на нашу землю повернеться мир після впевненої Перемоги України!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.