Вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Анатолія Івановича Бужина!

Дата: 02.12.2023 06:00

Щиро і сердечно вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради  Анатолія Івановича Бужина!

Шановний Анатолію Івановичу!

У цей день хочемо побажати вам хороших, позитивних емоцій, енергії для здійснення усіх задумів, злагоди в сім`ї та щоденних перемог! Бажаємо Вам ще сильнішої віри в нашу спільну перемогу в боротьбі за незалежність України!

Нехай усе задумане вдається, щоб кожна життєва ситуація приносила нові, яскраві можливості! Нехай Ваша життєва дорога буде ясною, а поруч в кожну мить будуть вірні друзі! Любові, щастя, сімейного затишку!

З Днем народження Вас!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.