Дата: 14.12.2023 06:00

Шановні земляки-ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Ми щиро вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття. Ви проявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємося всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, що проживають на території нашої громади, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду. Дякуємо тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків цієї катастрофи. Схиляємо голови перед пам'яттю ліквідаторів, котрих вже немає поруч із нами.

Щиро бажаємо всім ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, їх близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи, шановні добродії!

З повагою і вдячністю голова, депутати та члени виконкому Гоголівської селищної ради.