Сердечно вітаємо з новим  2024 роком!

Дата: 01.01.2024 00:00

Шановні мешканці  та гості Гоголівської громади!

Сердечно вітаємо вас із новим  2024 роком!
Рік, що минув,  став особливо тяжким для нашої країни й українців, адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.
У новий рік ми входимо із новими сподіваннями на добрі зміни, на краще мирне життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Вірмо, що справдяться  наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.
Нехай же новий рік принесе мир, спокій і злагоду, довгоочікувану перемогу.
Зичимо всім міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Нехай 2024 рік стане для українців переможним!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою, голова, депутати та члени виконкому Гоголівської селищної ради.