Шановні учасники Робочої групи з розробки ПВР та небайдужі мешканці Гоголівської громади!

Дата: 08.01.2024 14:30

Вітаю Вас у Новому 2024 році і пропоную надати свою оцінку проєктним пропозиціям, які можуть увійти до  Плану відновлення та розвитку завдяки їх деталізації учасниками Мережевого проєктного офісу.

Агенція «SMART GOGOL VILLAGE», пансіонат «Джерело довголіття», кооперативна пасіка «Рудий Панько», Телемедицина для віддалених сіл,  студія креативу «Гоголь-моголь» і ще 15 інших проєктів, до  розробки і реалізації яких (або тільки до визначення їх важливості) можете долучитись і Ви!

Для цього достатньо лише увійти до Мережевого проєктного офісу Гоголівської громади за посиланнямbit.ly/4aoUdfV