Куди звертатись у випадку випадку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми?

Дата: 11.01.2024 15:31
Кількість переглядів: 92

 

Фото без опису
   

 


    Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми звертає увагу на перші кроки, які можуть врятувати життя людини у випадку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
    Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави.
    Якщо:
    Вас силою примушували працювати;
    Вам не виплатили обіцяної заробітної плати;
    у Вас відібрали паспорт чи інші документи;
    Вас насильно утримували, контролювали;
    Вам погрожували, шантажували;
    Вас змушували до жебрацтва;
    Вас втягнули у проституцію, порнобізнес;
    Ви стикнулись з обманом, насильством


    ВИ СТАЛИ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ.
    В такому випадку необхідно звернутися за місцем перебування до місцевої держадміністрації та правоохоронних органів або зателефонувати на цілодобову „гарячу лінію” за телефонним номером 15-47.

Особи, які перебували у полоні окупаційних військ, можуть подати заяви для встановлення статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми.


    Національна соціальна сервісна служба України опікується питанням запобігання та протидії торгівлі людьми: приймає рішення про встановлення / відмову у встановленні, продовження / відмову у продовженні, позбавлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми; проводить аналіз діяльності суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми; координує та контролює діяльність закладів, що надають допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми, в тому числі направляє до закладу осіб, які постраждали від торгівлі людьми за кордоном та повертаються в Україну, в разі необхідності надання їм тимчасового притулку; проводить заходи, спрямовані на усунення передумов торгівлі людьми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано