УВАГА! ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ!

Дата: 25.01.2024 15:05

Комісія з найменування та перейменування вулиць, провулків,  площ, парків, та інших об’єктів розташованих на території   Гоголівської територіальної громади,   інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків на території  Гоголівської територіальної громади.

Пропозиції, рекомендації та зауваження щодо перейменування  вулиць та провулків просимо надавати  з 25 січня 2024  року по 25 березня 2024 року:

• надсилаються електронною поштою із зазначенням найменування (юридичні особи),  прізвища, імені,  по батькові  (фізичні особи) на поштову адресу: 38310, вул. Станіслава Горєва, 27, селище Гоголеве, Миргороський  район, Полтавська область.

•  на електронну адресу Загального відділу Виконавчого комітету  Гоголівської селищної радиgogolivskaotg@ukr.net

Довідки за телефоном    (05345) 9-54-88.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

До участі у громадських обговореннях запрошуються зацікавлені особи
 та усі бажаючі жителі Гоголівської  територіальної громади.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Гоголівської  селищної  ради не пізніше 30 робочих  днів після проведення громадських слухань.

селище ГОГОЛЕВЕ

Існуюча назва вулиці