Оголошуємо конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Гоголівської селищної ради

Дата: 26.01.2024 12:09

1. Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Гоголівської селищної ради; вул. С. Горєва 27,  смт Гоголеве, Миргородський район, Полтавська область, 38310.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконавчого комітету Гоголівської селищної ради від 24.01.2024 р «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Гоголівської селищної ради».

3. Місце, дата і час проведення конкурсу:  вул. С. Горєва 27,  смт Гоголеве, Миргородський район, Полтавська область, 38310.

Дата: 26.02.2024 р.; час: 14.00 год.

Відповідальна особа – Оришич Тамара Петрівна начальник відділу     комунальної власності, житлово-комунального господарства та містобудування виконкому Гоголівської селищної ради,  тел. (05345) 9 - 54 -23.

1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально – технічної бази, спеціалізованої техніки та обладнання;

• вартість надання послуг;

• досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

1. Характеристика території, де будуть надаватися послуги з вивезення побутових відходів: Гоголівська селищна рада займає площу – 189,0 км2 і має у своєму складі 10 населених пунктів.

Розрахункові річні об’єми утворення побутових відходів складає 5460 м³ на рік на (1м³ на 1 – го жителя).

1. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

кількість багатоквартирних будинків – 32;

приватні житлові будинки 2348 ;

підприємства, установи, організації – 79.

1. Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами:

Місця поводження з відходами (видалення відходів та їх захоронення) на      території громади відсутні.

Найближчий полігон із захоронення відходів знаходиться у с. Білики  на відстані 20 км від смт Гоголеве.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- спосіб: особисто або поштою;

- місце: 38310, вул. С. Горєва 30,  смт Гоголеве, Миргородський район, Полтавська область, кабінет « Відділ комунальної власності, ЖКГ та містобудування»;

- кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: до 17.00 год. 23.02.2024 року.

*З детальними умовами проведення конкурсу, конкурсною документацією та кваліфікаційними вимогами можна ознайомитися, перейшовши за посиланням: