Надайте оцінку 20 проєктним ініціативам, переліченим організаторами Мережевого проєктного офісу, а також додайте свої власні проєктні ідеї, які мають увійти до Плану відновлення та розвитку

Дата: 29.01.2024 09:13

Шановна громадо!

Всесвітньо відома консалтингова компанія KPMG допомагає Гоголівській громаді розробляти План відновлення та розвитку 2024 – 2027.

Головним у цьому плані є перелік проєктів розвитку, реалізація яких сприятиме зростанню створення нових робочих місць і покращенню рівня життя у громаді протягом наступних чотирьох років.

За сприяння KPMG активістами Робочої групи і Мережевого проєктного офісу «Розумне селище – Smart Gogol Village» сьогодні вже підготовлено 10 проєктів:

1.   Розвиток системи медичного обслуговування мешканців віддалених сіл на основі впровадження мобільних комплексів телемедицини

2.   Створення геріатричного пансіонату «Джерело довголіття» для проживання громадян похилого віку

3.   Муніципальне таксі «Насамперед людям з обмеженими можливостями»

4.   Організація промислового розведення риби у садках (приватна бізнес-ініціатива)

5.   Створення Центру впровадження технологій штучного інтелекту для розробки інформаційних продуктів в сфері доповненої і віртуальної реальності та 3D-моделювання «Smart Gogol Center»

6.   Створення студії звукозапису і медіа-комунікацій «Gogol Media Studio»

7.   Створення студії графічного дизайну «Gogol Design Studio»

8.   Створення системи радіозв’язку для мешканців віддалених сіл, з якими відсутній телефонний зв’язок

9.   Створення соціального центру для проживання ВПО шляхом реконструкції Михайлівської загальноосвітньої школи

10.   Створення бізнес-інкубатора для започаткування підприємницької діяльності з виробництва крафтової продукції «Smart Gogol Food»

Але серед цього переліку, на жаль, відсутні проєкти за наступними напрямками:

·      Капітальний ремонт мереж водопостачання і водовідведення

·      Впровадження роздільного збирання сміття та ефективної утилізації побутових відходів

·      Придбання спецтехніки та обладнання для переоснащення комунального підприємства «Джерело»

·     Будівництво житла

·      Створення кооперативів в сфері бджільництва, овочівництва, садівництва, тваринництва – для організації первинної переробки, пакування і збуту агропродукції домогосподарств громади

·      Проєкти демонтажу згорілого Устивицького будинку культури і благоустрою територій

·      Проєкти модернізації діючих підприємств

·      Створення спільних підприємств з закордонними партнерами

·      Облаштування зон відпочинку і туристичної інфраструктури громади

·      Капітальний ремонт доріг Гоголівської громади

Джерелом фінансування таких проєктних ініціатив можуть стати інвестиції з боку програм міжнародної технічної допомоги, кошти Державного фонду регіонального розвитку та інших фондів, приватні кошти закордонних інвесторів.

Тому, якщо Вам не байдуже, якою Гоголівська громада буде у 2027 році – перейдіть за посиланнямbit.ly/4aoUdfV і надайте свою оцінку 20 проєктним ініціативам, переліченим організаторами Мережевого проєктного офісу, а також додайте свої власні проєктні ідеї, які мають увійти до Плану відновлення та розвитку – і зробіть це до 1 лютого 2024.

Зробіть це не тільки самі, а й долучіть до визначення проєктів розвитку Гоголівської громади якомога більшу кількість активістів: і тих, хто сьогодні мешкає у громаді, і тих, хто живе в інших місцях – усіх, кому цікаво створити найкращу в Україні громаду – Smart Gogol Village!

P.P.S. Якщо Ви бажаєте ознайомитись з описом вже підготовлених 10 проєктів – приєднайтесь до закритої Facebook-групи за посиланнямhttps://www.facebook.com/groups/smartgogolvillage

З повагою,

Олександр Дудка

експерт проєкту UA2014 «Планування відновлення у громадах» .