У 2023 році платники Полтавщини сплатили 45 млн грн мінімального податкового зобов’язання

Дата: 29.01.2024 11:45
Кількість переглядів: 20

 

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що станом на 1 січня 2024 року забезпечено додаткові надходження до бюджету: фізичні особи Полтавщини сплатили 45,0 млн грн мінімального податкового зобов’язання. 

З початку 2024 року фахівці податкової служби області проводять звірки з платниками податків у частині проведення правильності проведеного розрахунку мінімального податкового зобов’язання, метою якої є уточнення інформації в ІКС «Податковий блок» про власників (користувачів) земельних ділянок сільськогосподарського призначення, площі, адреси та їх цільового використання.

Нагадуємо, з 1 січня 2024 році діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи. Нова форма декларації передбачає виокремлення податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб (далі – податок) при визначенні мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ) фізичними особами – підприємцями (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – власниками, орендарями, користувачами на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь.

Водночас звертаємо увагу, що сплата податку при визначенні МПЗ фізичними особами – підприємцями (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) здійснюється за кодом бюджетної класифікації «11010500 – податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування».

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано