Продовжується відкритий діалог податківців та представників бізнесу Полтавщини: визначені напрями взаємодії

Дата: 30.01.2024 10:11
Кількість переглядів: 19

          Вкотре в Головному управлінні ДПС у Полтавській області під головуванням очільниці податкової служби Полтавщини Алли Рябкової, за участі керівників                  і представників підприємств, які є власниками або утримувачами найбільших торгівельних центрів і ринків м. Полтави та м. Кременчука, відбулась робоча зустріч у форматі «круглого столу».

          Алла Рябкова відкрила зустріч, підкресливши головну мету проведення подібних заходів – налагодження прозорої комунікації з представниками бізнесу Полтавщини задля подальшої ефективної співпраці. Звернула увагу присутніх, що доступне роз’яснення норм податкового законодавства фахівцями, їх подальше розуміння та дотримання суб’єктами господарювання, гарантують здійснення діяльності в межах правового поля, створення справедливих конкурентних умов для всіх без виключення представників бізнесу, а також забезпечують своєчасність                    і повноту надходжень до бюджетів усіх рівнів, наближаючи нас до Перемоги!

           Очільниця податкової служби Полтавщини наголосила, що наразі у фокусі уваги податківців інформаційна підтримка підприємців щодо ключових аспектів спрощеної системи оподаткування, основних вимог до порядку проведення розрахунків із застосуванням класичних РРО та/або програмних РРО, забезпечення можливості здійснення торговцями безготівкових розрахунків із використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв.

          Фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС                          у Полтавській області повідомили про відповідальность за проведення розрахункових операцій без використання РРО (ПРРО) та/або за невидачу відповідного розрахункового документа, ознайомили присутніх із змінами в розмірах штрафних (фінансових) санкцій, нагадали про відновлення податкових перевірок тих суб’єктів господарювання, які порушують  чинне законодавство, підкресливши ризикоорієнтовний підхід у плануванні контрольно-перевірочної роботи. Учасникам надали пам’ятки щодо переваг використання ПРРО від ДПС та інші корисні друковані інформаційні матеріали.

           Також податківці звернули особливу увагу на важливості та безумовному дотриманні вимог трудового законодавства – офіційному оформленні трудових відносин із найманими працівниками.

           Запрошені представники бізнесу під час спілкування ставили запитання, висловлювали пропозиції та ідеї щодо формату подальшої співпраці в частині проведення роз’яснювальної роботи з питань застосування податкового законодавства.  

           Таким чином, вкотре доведено, що саме відкритий діалог і спільні зусилля не лише підвищують ефективність роботи, а й об’єднують задля досягнення спільної мети – Перемоги!

                                                                Головне управління ДПС у Полтавській області 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано