Фахівці податкової служби Полтавщини проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж ювелірних виробів

Дата: 01.02.2024 08:13
Кількість переглядів: 30

Фото без опису

 

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС в Полтавській області проведено фактичну перевірку суб’єкта господарювання – фізичної особи підприємця, який здійснює торгівлю ювелірними виробами в магазині на території обласного центру.

При проведенні контрольної розрахункової операції до початку перевірки було придбано ювелірні прикраси та встановлено факт здійснення розрахункових операцій без застосування реєстратора розрахункових операцій. У ході проведення фактичної перевірки об’єкта торгівлі встановлено, що підприємець також здійснював реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку, та не надав під час проведення перевірки документи, які підтверджують облік та походження товарів, які знаходяться у місці продажу.

Не проводячи готівкові розрахунки при продажу товарів через програмний реєстратор, підприємець мінімізував обсяги розрахункових операцій, що в свою чергу привело до зменшення суми сплаченого ним єдиного податку.

За порушення Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» до суб’єкта господарювання будуть застосовані штрафні (фінансові) санкції орієнтовною сумою 4,7 млн гривень. За порушення порядку проведення розрахунків на винну особу складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 1551 КУпАП, який скеровано для розгляду до суду.

Головне управління ДПС у Полтавській області черговий раз наголошує, що дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні розрахункових операційце  не тільки гарантоване уникнення штрафів, а й виконання конституційного обов’язку по сплаті податків і зборів в порядку та розмірах, встановлених законом.

Наголошуємо, що громадяни мають можливість повідомляти податкову службу про виявлені факти порушень законодавства через чат-бот «StopViolationBot» в мессенджері Telegram. Після опрацювання отриманої інформації ДПС будуть вжиті відповідні заходи для припинення порушень та/або незаконної діяльності.

                                                      Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано