Податківці Полтавщини відвідали підприємців м. Кременчука та розповіли про обов’язок щодо використання РРО та/або ПРРО

Дата: 02.02.2024 11:45
Кількість переглядів: 31

Фото без опису

 

У фокусі уваги податківців Полтавської області відкритий діалог                                 з представниками бізнесу, який сприятиме обізнаності платників, ефективній співпраці та створить фундамент для розвитку економіки держави.

Сьогодні фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС             у Полтавській області відвідали підприємців, які здійснюють господарську діяльність на ринках міста Кременчука.

Під час спілкування обговорили дуже важливе питання – застосування РРО та/або ПРРО під час проведення розрахункових операцій. Податківці нагадали, хто       з підприємців зобов’язаний використовувати реєстратори розрахункових операцій,  яка відповідальність передбачена законодавством за непроведення розрахункових операцій через РРО/ ПРРО та/або невидачу відповідного розрахункового документа. Також зупинилися на перевагах програмного реєстратора розрахункових операцій від ДПС – безкоштовного сучасного програмного продукту.

Обговорили також і питання дотримання норм чинного законодавства в частині офіційного оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Для зручності платникам були надані інформаційні пам’ятки щодо головних аспектів спрощеної системи оподаткування, порядку застосування РРО/ПРРО, POS-терміналів. Рекомендували у разі виникнення питань звертатись на телефони «гарячих ліній» Головного управління ДПС у Полтавській області або на регіональну комунікаційну платформу poltava.ikc@tax.gov.ua.

Підприємцям вкотре наголосили, що здійснення господарської діяльності                      в межах правового поля – це імідж надійного представника бізнесу та гарантія відсутності штрафів.

Отримали зворотній зв’язок від бізнесу: відгуки про зручний функціонал ПРРО від ДПС, відкритість до проведення зустрічей у подібному форматі. Податківці Полтавщини впевнені – відкритий діалог з бізнесом – запорука єдності на шляху до Перемоги та подальшого  розвитку країни.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано