Чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи сума доходу, отриманого як компенсація за пошкоджений/знищений об’єкт нерухомого майна відповідно до ЗУ від 23 лютого 2023 року № 2923-IX?

Дата: 02.02.2024 11:50
Кількість переглядів: 19

Фото без опису

 

             01 серпня 2023 набрав чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесені зміни до ст. 165 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), а саме                  п. 165.1 доповнено новим п.п. 165.1.66.

Так, відповідно до п.п. 165.1.66 п. 165.1 ст. 165 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума доходу, отриманого як компенсація за пошкоджений/знищений об’єкт нерухомого майна відповідно до Закону України від 23 лютого 2023 року № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України».

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано