Робоча зустріч податківців Полтавщини з аграріями Кременчуцького району

Дата: 05.02.2024 09:20
Кількість переглядів: 15

Фото без опису

 

У рамках взаємодії та плідної співпраці очільниці податкової служби області Алли Рябкової з керівництвом Полтавської обласної військової адміністрації відбулась робоча зустріч із кременчуцькими аграріями. В заході взяли участь фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області – начальник управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Людмила Овчаренко та начальник відділу адміністрування податку на прибуток, неприбуткових установ і організацій та спрощеної системи оподаткування управління оподаткування юридичних осіб Людмила Тесля.

На порядок денний зустрічі були винесені такі важливі для аграріїв питання, як зупинення реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, особливості розрахунку та сплати мінімального податкового зобов’язання платниками єдиного податку четвертої групи.

           Під час спілкування з учасниками були надані відповіді на найактуальніші для аграріїв питання. Особливу увагу Людмила Тесля приділила порядку розрахунку мінімального податкового зобов’язання для юридичних осіб, особливостям переходу сільськогосподарськими товаровиробниками   на спрощену систему оподаткування, щорічному підтвердженню статусу платника єдиного податку, заповненню розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробника.

           Проте, найбільше питань у керівників фермерських господарств виникло стосовно зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунків коригування                    у Єдиному реєстрі податкових накладних. Тож Людмила Овчаренко детально зупинилась на переліку документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/ відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригувань в ЄРПН, алгоритмі дій платника у разі зупинення реєстрації податкової накладної, розрахунків коригувань в Єдиному реєстрі податкових накладних, надала кожному учаснику зустрічі змістовну та кваліфіковану відповідь на підготовлені ними запитання. Зокрема, звернула увагу на  тому, що в Головному управлінні ДПС у Полтавській області завжди можна отримати консультацію з питань блокування/ розблокування податкових накладних за номерами телефону «гарячої лінії» 38(095)8325043, (0532) 50-35-26, (0532) 50-35-39 або звернувшись через комунікаційну податкову платформу poltava.ikc@tax.gov.ua.

         

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано