16 лютого – День єднання

Дата: 16.02.2024 06:00

Шановні мешканці та гості Гоголівської громади!

Вже втретє 16 лютого в Україні ми відзначаємо нове свято – День єднання. На жаль, вдруге  - у воєнний час.

Це свято є символом українського духу, який не злякати ні ворожою авіацією, ні артилерією, ні ракетами, бо він – міцніший сталі.

Вже майже два роки ми сміливо відстоюємо кордони України, і гідно перемагаємо завдяки нашій непохитній єдності.

Збереження цієї єдності є необхідним для повернення миру та безпеки в Україну.

Нині на нас рівняються інші країни, нашою міццю, патріотизмом захоплюються! Наші земляки не стоять осторонь боротьби за незалежну Україну. Сотні мешканців громади боронять рідну землю, займаються волонтерством, щодня демонструючи свою незламність і єдність.

Зичимо всім українцям щонайшвидшої перемоги, щоб ті, хто змушені були залишити свій дім – повернулися, ті хто чекають своїх рідних з війни – неодмінно обійняли їх!

Хай невдовзі наша Україна – засяє переможними вогнями! Все відбудуємо, за кожного загиблого помстимося!

Ми непереможні! Наша сила у єднанні!

З повагою голова, депутати та члени виконкому Гоголівської селищної ради.