Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 5320282601:01:001:0246) загальною площею 1,77 га за адресою: с.

Дата: 16.01.2024 11:09

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Гоголівська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 5320282601:01:001:0246) загальною площею 1,77 га за адресою: с. Михайлівка Миргородського району Полтавської області, вулиця Шкільна,3».

Метою розроблення проєкту детального плану території є формування принципів планувальної організації забудови земельної ділянки; уточнення та визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації територій проєктування; визначення всіх планувальних обмежень використання території проєктування згідно з державними будівельними нормами та санітірно-гігієнічними вимогами; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок; забезпечення комплексності забудови території; визначення доцільності, обсягів, послідовності будівництва.

Склад містобудівної документації: графічні та текстові матеріали.

Замовник проєкту: Виконавчий комітет Гоголівської селищної ради.

Розробник: ТОВ «Консультаційний центр».

Підставою для розроблення є Рішення позачергової п’ятдесят першої сесії восьмого скликання Гоголівської селищної ради Миргородського району Полтавської області від 10.01.2024 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки».

З матеріалами проєкту  детального плану територій можна ознайомитися  в приміщенні Гоголівської селищної ради за адресою: 38310, вул. С. Горєва, 27 селище Гоголеве, Миргородський район, Полтавська область в строки: з 16.01.2024 року по 16.02.2024 року.

Пропозиції та зауваження у письмовому вигляді подаються для реєстрації за адресою: 38310, вул. С. Горєва, 27 селище Гоголеве, Миргородський район, Полтавська область або по email: gogolivskaotg@ukr.net

Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій Оришич Тамара Петрівна.