Підприємці Полтавщини мають можливість отримати безкоштовні експертні консультації (онлайн)

Дата: 12.02.2024 17:00
Кількість переглядів: 118

Фото без опису

Підприємці Полтавщини мають можливість отримати безкоштовні експертні консультації (онлайн), що допоможуть проаналізувати діяльність власного бізнесу та посилити підприємницькі навички.

👉Мережею Центрів інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні в рамках проєкту „Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”, що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW), реалізується ініціатива „Стійкість ділової активності українського бізнесу”. 📌Зона дії зазначеного проєкту поширюється на підприємства Полтавської, Чернігівської та Сумської областей.

✅Індивідуальні консультації для бізнесу заплановані з наступних тематик: бізнес-стратегія, грантовий консалтинг, експертні операції та пошук партнерів, маркетинг та брендинг, форс-мажорні обставини під час війни, комунікація та реклама. ❗Пріоритет надається ММСП, де керівницями є жінки, а також тим, які мають експортний потенціал.

Під час індивідуальних консультацій працюватимуть експерти національного рівня. Найближчий захід відбудеться 📅15 лютого 2024 року з 10:00 до 14:00 години, онлайн.

Детальна інформація про проєкт розміщена за посиланням: ➡️ http://surl.li/qhejh

Реєстрація на захід за посиланням:👉 http://surl.li/qhbqd


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано