Сервіси від ДПС: оперативно, кваліфіковано, зручно!

Дата: 13.02.2024 09:33
Кількість переглядів: 19

Фото без опису

ДПС України, надаючи електронні послуги платникам податків, рухається у напрямку створення сервісної служби європейського зразка.

Наразі платники податків мають можливість отримати інформаційні, консультаційні, довідкові та інші послуги без особистого звернення до контролюючого органу.

З останніми змінами в законодавстві щодо питань оподаткування, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС, платники податків мають можливість ознайомитися за допомогою загальнодоступного інформаційно  довідкового ресурсу - «ЗІР», в рубриках «Письмові консультації», «Запитання – відповіді              з бази знань» та «Нормативні та інформаційні документи». Крім того, відповіді на необхідні питання можна знайти в Єдиному реєстрі індивідуальних податкових консультацій. Також платники податків можуть отримати інформаційно-довідкові послуги в режимі оnline, зателефонувавши до Контакт-центру ДПС за номером телефону 0-800-501-007. За цим номером телефону можна скористатися податковим сервісом «Пульс», який приймає звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників податкової служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. Надати інформацію можна щоденно  з 8:00 до 19:00, у п’ятницю з 8:00 до 18:00 (крім суботи та неділі), здійснивши телефонний дзвінок за номером  телефону 0800-501-007 та послідовно обравши напрямок «5» потім натиснувши «1».

«Пульс» - це телефонна лінія, що працює за принципом call-back. Працівники Контакт – центру ДПС України не тільки приймають звернення, але й потім повідомлять про результати розгляду та вжиті заходи.

Також з метою впровадження нових стандартизованих підходів при наданні послуг            в Центрах обслуговування платників (ЦОП) ДПС України наприкінці 2023 року реалізовано новий сервіс «Централізована інтерактивна черга», функціонування якої сприяє коректному розподілу осіб, які звернулися в ЦОП, запобігає їх скупченню та забезпечує організоване обслуговування.

«Централізована інтерактивна черга» – це надання можливості платникам податків дистанційно записатися для отримання послуги в конкретному ЦОП. Завдяки  новому сервісу від ДПС України, платники податків мають можливість звернутись до Контакт-центру ДПС за номером телефону 0-800-501-007, щоб здійснити попередній запис до ЦОП, обрати необхідну адміністративну послугу та визначити зручні дату і час візиту, не витрачаючи зайвого часу на очікування в черзі.

З більш детальною інформацією стосовно електронних сервісів ДПС України можна ознайомитися на вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua .

 

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано