Військовий збір: понад 80 млн грн спрямували платники Полтавщини на підтримку українського війська

Дата: 27.02.2024 08:24
Кількість переглядів: 37

Фото без опису

 

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що                     за січень 2024 року від платників Полтавщини на підтримку Збройних Сил України та обороноздатності країни до державного бюджету надійшло 86,3 млн гривень.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області                 Алла Рябкова відзначила, що ця сума перевищує січневі надходження військового збору минулого року на 18,1 млн грн, або на 26,5 відсотка.

Нагадуємо, що відповідно до п. 57.1. ст. 57 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом, якщо граничний строк сплати податкового зобов'язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов'язання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Звертаємось з проханням до суб’єктів господарювання розглянути можливість забезпечення повної сплати задекларованих податкових зобов’язань за січень      2024 року, не пізніше 29 лютого 2024 року.

Актуальні рахунки для зарахування надходжень до бюджетів розміщені за посиланням: https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/ .

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано