Дата: 04.03.2024 10:30

ЄС та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення обʼєднали зусилля для розширення економічних можливостей жінок України

Жіночий центр працевлаштування – це новий проєкт, покликаний допомогти кожній здобути економічну незалежність та впевнено керувати своїм життям.

Унаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну, життя мільйонів українських громадян змінилось. В часи економічної скрути жінки змушені взяти на себе більше відповідальності за фінансову безпеку своїх сімей.

Мета – посилити економічну спроможність жінок, що постраждали від війни, зокрема, внутрішньо переміщених осіб (ВПО), жінок з інвалідністю, постраждалих від гендерно зумовленого та домашнього насильства, жінок що опинились в складних життєвих обставинах тощо.

Відповідно до проєкту, в Україні буде діяти 20 жіночих центрів працевлаштування в 4 областях Дніпропетровській, Полтавській, Сумській та Миколаївській.

Для Полтавщини базовими громадами є Гадяцька, Горішньоплавнівська, Миргородська, Лубенська, Пирятинська.

Що може запропонувати центр ?

- Курси прикладних професій, які допоможуть знайти нову роботу.

- ІТ-курси початкового рівня.

- Послуги карʼєрних радниць з пошуку роботи.

- Щомісячні оффлайн та онлайн інформаційні сесії на різноманітні теми, пов'язані з працевлаштуванням.

- Можливість отримати стартові набори для початку власної справи.

Мешканки Полтавської області, які потребують допомоги у працевлаштуванні, вже запрошуються для реєстрації на участь в проєкті та отримання послуг.

Посилання на форму реєстрації:

Проєкт «WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей» впроваджується Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, за фінансової підтримки Європейського Союзу, в партнерстві з громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення».