Вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Ганну Василівну Сидоренко!

Дата: 11.03.2024 06:00

Сердечно вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Ганну Василівну Сидоренко!

У цей весняний святковий для Вас день бажаємо Вам, шановна Ганно Василівно, міцного здоров’я, добробуту, миру в Україні та злагоди і затишку в сім’ї. Нехай в усіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і неминучі перемоги, будь-яка справа приносить тільки задоволення й щедрі результати, а кожен новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення в ім’я розбудови нашої громади та всієї України.

Божого Вам благословення на повсякчас, на многії і благії літа!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.