Чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу ФО сума винагороди за добровільно передану ЗСУ придатну для застосування бойову техніку держави-агресора?

Дата: 13.03.2024 08:42
Кількість переглядів: 28

 

         Законом України від 21 квітня 2022 року № 2214-IX «Про внесення зміни до пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування винагороди за добровільно передану Збройним Силам України придатну для застосування бойову техніку держави-агресора» внесено зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), а саме п. 165.1 ст. 165 доповнено новим п.п. 165.1.63.
         Відповідно до п.п. 165.1.63 п. 165.1 ст. 165 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума винагороди за добровільно передану Збройним Силам України придатну для застосування бойову техніку держави-агресора
згідно з Законом України від               01 квітня 2022 року № 2172-ІХ «Про встановлення винагороди за добровільно передану Збройним Силам України придатну для застосування бойову техніку держави-агресора».

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано