До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та пасічників!

Дата: 20.03.2024 17:08

22 березня 2024 року о 10.00 годині в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області (м. Полтава, Воскресенський узвіз, 7) відбудеться онлайн—нарада з питания: «Про налагодження спlвпраці аграріїв з бджолярами для запобігання загибелі бджіл під час весняно польових робіт «Aгpapiï — бджоли екологія».

Посилання для підключення: https://zoom.us/j/4448162354?pwd=RzFIVEMxNEFtekt0SDM3RXpPbThwZz09

Код доступу: 202020

ПРОГРАМА

онлайн наради з питання налагодження співпраці аграріїв з бджолярами для запобігання загибелі бджіл під час весняно польових робіт -

«Aгpapiï бджоли екологія»

Дата: 22 березня 2024 року

Місце проведення:

Головне         управління           Держпродспоживслужби           в         Полтавській          області (м. Полтава, Воскресенський узвіз, 7).

Організатори:

Полтавська обласна військова адміністрація, Департамент агропромислового розвитку облвійськадміністрацїі, ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, Громадська спілка «Обласне об'сднання «Полтавський пасічник».

Учасники:

Представники     громадських     організацій,     органи     виконавчої     влади    та    місцевого самоврядування, агровиробники, бджОЛЯQl.

Реестрація - підключення

- 10:10

Вступне слово:

Володимир Когут, заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрацfі;

Сергій    Фролов,    директор    Департаменту     агропромислового розвитку облвійськадміністраціі;

Яніна         Аранчій,         начальник          Головного        управління

Держпродспоживслужби в Полтавській області

«Шляхи уникнення отрусння бджіл»

Наталія      Сенчук,     голова     Громадської     спілки