Понад 50 млн грн акцизного податку надійшло від платників Полтавщини до бюджетів усіх рівнів

Дата: 25.03.2024 10:51

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області інформують про те що, у січні – лютому 2024 року платники податків Полтавщини сплатили до бюджетів усіх рівнів        51,9 млн грн акцизного податку. В тому числі, надходження з акцизного податку до державного бюджету склали 5,4 млн гривень.

Разом з тим, до місцевих бюджетів області, суб’єкти господарювання Полтавщини сплатили 46,5 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями, що на 5,5 млн грн більше надходжень відповідного періода минулого року. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

З початку цього року здійснено низку перевірок, проведених з питань дотримання суб’єктами господарської діяльності норм і вимог законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією, торгівлі пальним. Так, за результатами 89 фактичних перевірок, застосовано штрафних (фінансових) санкцій на суму 1,1 млн гривень.