Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності Гоголівської селищної ради

Дата: 17.04.2024 10:22

ОГОЛОШЕННЯ

Гоголівська селищна рада повідомляє про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 5,0002 га кадастровий номер 5320285301:01:001:0042 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (рілля), яка розташована в с. Устивиця Миргородського (Великобагачанського) району Полтавської області.

Дата проведення аукціону 08.05.2024, 11:50

Земельні торги проводяться в порядку визначеному статтями 135-139 Земельного кодексу України.

Особам, які бажають взяти участь у земельних торгах, необхідно подати через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах, підписану кваліфікованим електронним підписом та документи, відповідно до частини сьомої статті 137 Земельного кодексу України, та пункту 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1013.

Подати заяву про участь у земельних торгах та додані до неї документи учасника можна буде до 07.05.2024 19:00 через особистий кабінет учасника на електронному майданчику.

Оголошення про проведення земельних торгів, щодо земельної ділянки (лоту) та проєкт договору оренди опубліковані (оприлюднені) в електронній торговій системі Прозорро.Продажі через особистий кабінет організатора земельних торгів, який створений та підключений до ЕТС через оператора електронного майданчика ПП «Регіональний інвестиційний центр аукціонів».

Ознайомитись із документацією щодо лоту, а також умовами реєстрації на участь у земельних торгах можна на сайті за посиланнями аукціон (земельні торги – оренда):