Про формування Каталогу товаровиробників Полтавщини

Дата: 19.04.2024 09:05

Шановні представники малого та середнього бізнесу Гоголівської територіальної громади!

Ми запрошуємо вас взяти участь у створенні Каталогу товаровиробників Полтавщини. Цей каталог стане цінним ресурсом для налагодження ділових зв'язків, просування вашої продукції на нові ринки та сприяння експорту.

Для включення до каталогу, просимо вас заповнити анкету до 12 травня 2024 року. Анкета дозволить нам зібрати необхідну інформацію про вашу компанію, продукцію та послуги.

Готовий каталог буде поширюватися на заходах із підприємствами інших областей, розсилатися торгово-промисловим палатам та торговим мережам, а також презентуватиметься представникам іноземних бізнес-делегацій.

Для того, щоб ваша продукція була гідно представлена в каталозі, просимо надіслати якісні фотоматеріали на електронну адресу econ.gogoleve@gmail.com.

Вимоги до фотографій:

• роздільна якість не менше 640 пікселів
  • формати: JPEG, JPG, TIFF, PNG

Для того, щоб ви могли краще зрозуміти концепцію каталогу, ми додаємо минулорічний випуск.

Ми віримо, що участь у Каталозі товаровиробників Полтавщини відкриє нові можливості для розвитку вашого бізнесу та допоможе встановити цінні ділові контакти. Чекаємо на ваші анкети та фотоматеріали!