На Полтавщині зареєстровано понад 105 тисяч платників податків

Дата: 22.04.2024 08:49

За повідомленням Головного управління ДПС у Полтавській області, станом на 1 квітня 2024 року в органах податкової служби Полтавщини на обліку перебуває 105 486 платників податків, із них 40 677 юридичних осіб та 64 809 фізичних осіб-підприємців.

Протягом січня – березня поточного року 2855 платників податків взято на облік в органах податкової служби Полтавщини. Про це повідомила                          в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків Полтавської області станом на 1 квітня 2024 року складає 1 359 194.

Із загальної кількості платників податків Полтавщини 8 087 зареєстровані платниками ПДВ: 6 900 юридичних осіб та 1 187 фізичних осіб-підприємців.

За перший квартал 2024 року фахівцями Головного управління ДПС                    у Полтавській області забезпечено своєчасну обробку відомостей від державних реєстраторів у кількості 9 390.

Звертаємо увагу, що для зручності платників постійно вдосконалюються електронні сервіси від ДПС. Отримати довідку про доходи тепер швидко та просто: подивіться відеогайд та виконайте пару кліків!