Щиро вітаємо з Великоднем!

Дата: 05.05.2024 06:00

Шановні жителі та гості Гоголівської громади!
Щиро вітаємо вас iз  Великоднем!
Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії i любові, дарує щастя та добро, віру у краще мирне майбутнє кожної родини й усієї України.
Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.
Бажаємо вам  у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі, родинне тепло та єдність усіх українців у боротьбі за перемогу.
Нехай Господь дарує нам любов, радість, мир та злагоду на довгі літа i надихає нас на дoбpi та праведні справи.
Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого i добрішого.
Вам зичим щастя й злагоди в родинах
Та благодаті Божої з небес.
І хай по всій лунає Україні:
— Христос Воскрес!
— Воістину Воскрес!
З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.