Допомога по залученню інвестицій для сільськогосподарських товаровиробників

Дата: 27.05.2024 10:20

Шановні представники сільського господарська Гоголівської територіальної громади!

Для розвитку локального виробництва та переробки агропродукції в рамках інтернаціоналізації аграрного бізнесу та переходу на стандарти виробництва ЄС, ГС «Агрокластер Грант» у взаємодії з Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації, розробили алгоритм збільшення можливостей по залученню інвестицій та грантових коштів для агровиробників та проживаючого населення (включаючи BПO, УБД та ïx сімей) по напрямкам:

• написання бізнес-планів для отримання грантових коштів;
  • тепличний бізнес з повним технологічним супроводом та викупом вирощеної продукції;
  • зберігання, заморозка та переробка овочів з можливим подальшим викупом продукції;
  • міні птахоферми (бройлера чи яйця, потрібні приміщення від 100 до 1000 м2 в яких допоможемо встановити відповідне обладнання для відгодівлі) з подальшим викупом птиці;
  • забійний цех та переробка м’яса в громаді;
  • надання комплексних послуг по обробітку землі, забезпечення насінням, добривом, паливом;
  • викуп вирощеної продукції (кукурудза, соняшник, пшениця, соя та інша);
  • допомога в пошуку кваліфікованих кадрів.

Партнери ГС «Агрокластер Грант» готові супроводити, організувати та реалізувати роботу під ключ по вищезазначеним напрямкам, з відповідними сертифікатами та адаптацією під вимоги CC з можливістю експорту готової продукції.

Для того щоб взяти участь необхідно до 31.05.2024 року (включно) заповнити Google-форму (https://forms.gle/Fj6dp7VJRq8PBd9w8).