Податкова Полтавщини: участь у засіданнях робочої групи                                 «Прозорість і підзвітність»

Дата: 31.05.2024 09:07

Очільниця податкової служби Полтавщини Алла Рябкова на постійній основі приймає участь у засіданнях робочої групи «Прозорість і підзвітність».

Головними напрямами діяльності групи є аналіз і виявлення ризиків під час проведення публічних закупівель  та контроль за доцільністю використання бюджетних коштів.

Під час останніх засідань у фокус уваги представників                         Полтавської військової адміністрації, податкової служби області, правоохоронних структур та органів місцевого самоврядування потрапили закупівлі Полтавською громадою послуг з юридичного консультування                      й представництва, Кременчуцькою громадою – робіт з капремонту зупинок                   і благоустрою зеленої зони між будинками.

Доброчесність і нетерпимість до корупції, відкритість і прозорість, залучення й раціональне використання бюджетних коштів – запорука Перемоги та важливий  вектор розвитку нашої європейської держави.