Полтавщина: від початку року надходження до державного бюджету України склали понад 15 млрд грн податкових платежів

Дата: 10.06.2024 08:38

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що за п’ять  місяців 2024 року суб’єкти господарювання Полтавщини перерахували до державного бюджету 15 млрд 812,6 млн гривень.

Протягом січнятравня 2024 року до загального фонду державного бюджету надійшло 14 млрд 247,1 млн грн, до спеціального фонду державного бюджету –         1 млрд 565,5 млн гривень. Про це повідомила очільниця Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

Нагадуємо платникам про дотримання правил заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків.

У платників податків є можливість самостійно отримати Витяг щодо стану розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет . Покроковий алгоритм дій тут.

Висловлюємо вдячність платникам за фінансову підтримку держави!