Картка соціальної послуги перекладу жестовою мовою

Дата: 10.06.2024 11:12

КАРТКА

Соціальної послуги перекладу жестовою мовою

Територіальний центр надання соціальних послуг Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради

смт Гоголеве, вул. Горєва, 30

контактний телефон: 0957304458

електронна пошта: tgogoleve@i.ua

Приймальні години: Пн-Чт з 8.00 - 17.00 Пт з 8.00-15.45; перерва: 12.00 - 12.45

Зміст послуги:     організація надання соціальної послуги (у тому числі з використанням знакових систем та словесною мовою) під час відвідування особами з порушеннями слуху та мовлення адміністративних органів, соціальних, медичних, освітніх та інших установ і закладів, при купівлі товарів, робіт і послуг

Форма надання послуги:     груповий /дистанційний/індивідуальний переклад жестовою мовою

постійно /тимчасово (протягом визначеного у договорі періоду)/ екстренно

у приміщенні надавача соціальної послуги, у тому числі за місцем проживання (перебування) отримувача соціальної послуги та/або в приміщеннях районних державних адміністрацій, виконавчих органів рад територіальних громад, установ, організацій і закладів, а також при купівлі товарів, робіт і послуг, у тому числі з використанням засобів відеозв’язку.

Соціальні групи:

особи похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці) які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ.

Умови надання соціальної послуги:

за рахунок бюджетних коштів незалежно від доходу отримувача соціальних послуг

Необхідне  для отримання послуги:

звернення (заява) потенційного отримувача або його законного представника до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, або суб’єкта, що надає послугу.

Правові підстави для надання соціальної послуги:

- Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 № 2671-VIII;

- Постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»;

- Положення про комунальну установу «Територіальний центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Гоголівської селищної ради», затверджене рішенням позачергової тринадцятої сесії восьмого скликання  Гоголівської селищної ради від 05.07.2021р.

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги

за наявних ресурсів надавач нездатний задовольнити індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги (відсутність кваліфікованих спеціалістів, матеріальної бази у суб’єкта, що надає соціальну послугу), наявність у отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стану гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання.