Картка соціальної послуги інформування

Дата: 10.06.2024 11:14

КАРТКА

Соціальної послуги інформування

Територіальний центр надання соціальних послуг Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради

смт Гоголеве, вул. Горєва, 30

контактний телефон: 0957304458

електронна пошта: tgogoleve@i.ua

Приймальні години: Пн-Чт з 8.00 - 17.00 Пт з 8.00-15.45; перерва: 12.00 - 12.45

Зміст соціальної послуги:

надання інформації:

- з питань соціального захисту населення, у тому числі переліку надавачів соціальних послуг, умов їх отримання, тарифів на платні соціальні послуги тощо;

- щодо отримання медичної, правової допомоги, адміністративних послуг та  інших видів допомоги, робіт, послуг тощо.

Форма надання соціальної послуги:

- за місцем проживання/перебування отримувача соціальної послуги (вдома/на вулиці);

- в приміщенні центру;

- поза межами приміщення центру, через мережу Інтернет, за допомогою засобів рухомого (мобільного), фіксованого зв’язку.

Термін надання соціальної послуги:

одноразово/екстрено (кризово),  відповідно до законодавства

Соціальні групи:

особи похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці) які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ, громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям.

Умови надання соціальної послуги:

за рахунок бюджетних коштів незалежно від доходу отримувача соціальних послуг

Необхідне  для отримання послуги:

при разовому, вуличному, кризовому інформуванні – безпосереднє звернення особи.

Правові підстави для надання соціальної послуги:

- Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 № 2671-VIII;

- Постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»;

- Положення про комунальну установу «Територіальний центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Гоголівської селищної ради», затверджене рішенням позачергової тринадцятої сесії восьмого скликання  Гоголівської селищної ради від 05.07.2021р.

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги

за наявних ресурсів надавач нездатний задовольнити індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги (відсутність кваліфікованих спеціалістів, матеріальної бази у суб’єкта, що надає соціальну послугу), наявність у отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стану гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання.