ЦНАП Гоголівської селищної ради продовжує актуалізовувати дані військовозобов'язаних громадян

Дата: 10.06.2024 13:01

Для того, щоб оновити свої дані через центр надання адміністративних послуг необхідно ОСОБИСТО прийти у відділення ЦНАП.
Перелік документів:
· ідентифікаційний код
· паспорт громадянина України.
· заява (заповнюється у ЦНАПі)
У заяві зазначається
· прізвище, ім’я, по батькові;
· дата народження;
· фактичне місце проживання (у разі, якщо не збігається з місцем реєстрації, то вказувати саме ту адресу, де ви проживаєте, а не ту, де зареєстровані);
· номер телефону (обов’язково);
· адресу електронної пошти (за наявності).
Перевірена та підписана заява заявником, надсилатиметься адміністратором в Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів. По завершенню перевірки даних, адміністратор роздруковує ВИТЯГ та видає військовозобов’язаному як підтвердження про оновлення даних.
Оновити дані військовозобов’язані громадяни можуть у ЦНАПі Гоголівської селищної ради та у ВРМ с. Устивиця не залежно від місця реєстрації!
Ми Працюємо для Вас!