Інформація для виробників сільськогосподарської продукції

Дата: 21.06.2024 13:24
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

Одним з найважливіших компонентів входження України до Європейського Союзу (ЄС) є прийняття законів і нормативно-правових актів, які мають відповідати Спільній аграрній політиці (САП). Цей процес включає розробку Мережі збору даних сталого розвитку аграрних підприємств для моніторингу їх доходів та розуміння впливу заходів, вжитих в рамках САП.

У межах виконання зобов'язань у рамках Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, Міністерство аграрної політики і продовольства України за підтримки Проекту ЄС «Інстуційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства» здійснює запровадження Мережі обліку сільськогосподарських даних (FADN). Полтавська область визнана пілотною по впровадженню проєкту по імплементації FADN.

Для реалізації проєкту Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації проводиться робота щодо формування переліку сільськогосподарських підприємств, які будуть залучені до впровадження пілотного проєкту. Задля інформування додаємо опрацьовану відповідно до практик та норм ЄС анкету – опитувальник FADN.

До реалізації проєкту будуть залучені визначені суб'єкти господарювання, Департамент агропромислового розвитку облвійськадміністрації, аграрний університет, дорадчі служби області.

За підсумками реалізації пілотного проекту Мінагрополітики будуть внесені зміни в законодавство, відбудеться його поступова імплементація по всій Україні.

Якщо вирішите взяти участь, надішліть листа, до 25.06.2024, на електронну пошту сектору економіки та інвестицій econ.gogoleve@gmail.com.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано