Громадські організації з Полтавщини можуть отримати до 2 мільйонів гривень на інституційний розвиток

Дата: 22.07.2024 15:25
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

 

«Лабораторія стійкості» спрямована на посилення ролі громадських організацій в громаді через інституційну підтримку, менторство та взаємне навчання. Метою програми є посилення організацій громадянського суспільства, а через них — розвиток та відновлення громад.

 

Лабораторія включає навчальну програму, орієнтовану на потреби організацій–учасників, менторську підтримку та можливість позмагатись за інституційний грант у розмірі 2 млн гривень. 

 

Організації зможуть підвищити свій рівень знань у таких сферах як управління проєктами, комунікації з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування. Ми очікуємо, що в результаті проходження програми організації-учасники у своїх громадах сформулюють документ, який стане точкою розвитку громади та буде впроваджуватися для зміцнення стійкості.

 

Ми також запрошуємо представників громадських організацій долучитися до презентації програми, що відбудеться 25-го липня наживо у Полтаві. Це — можливість взяти участь у груповій роботі з картографування проблем регіону. У колі однодумців учасники зможуть  обговорити ключові виклики та проблеми, з якими стикаються НУО регіону, а також шляхи збільшення ефективності їх діяльності. Реєстрація за посиланням: https://www.irf.ua/do-2-mln-gryven-na-instytuczijnyj-rozvytok-konkurs-na-uchast-v-programi-posylennya-ukrayinskyh-go-pid-chas-vijny/

 

 

 

Конкурсний відбір на участь у програмі уже триває. Дізнайтеся деталі програми:

Громадські організації з Полтавщини можуть отримати до 2 мільйонів гривень на інституційний розвиток

Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві та за фінансової підтримки міжнародної агенції “Хліб для світу” (Brot für die Welt) оголошують конкурс на участь у Лабораторії стійкості – програмі розвитку громадських організацій, що передбачає навчання, менторство, мережування та інституційну підтримку команд, що активно працюють під час війни.

Мета програми  посилити роль громадських організацій у громадах через інституційну підтримку, взаємне навчання, менторство та зміцнення їх стійкості. А також посилити та відновити громади через громадські організації.

Полтавщина – один з 7 фокусних регіонів програми.

Дедлайн подачі заявки – 30 липня.

Перевага надаватиметься організаціям з чітко визначеною фокусною діяльністю, сталою організаційною структурою, які мають досвід співпраці з місцевою владою (або бачення як її побудувати) та активні сторінки у соціальних мережах. 

Що дає програма:

  • Можливість позмагатися за одержання гранту на інституційний розвиток (орієнтовно 2 мільйони гривень). Це фінансування допоможе вашій організації зміцнитися та розширити діяльність.

  • Інституційне зростання. Ви дізнаєтесь про основи належного врядування та функціонування ГО та зможете розробити і впровадити політики та процедури, що зроблять вашу організацію сильнішою. 

  • Навчання. Ви зможете підвищити свій рівень знань у таких сферах як управління проєктами, комунікації з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування, інструменти роботи з громадами. 

  • Менторство. Ви зможете вільно спілкуватися та звертатись по допомогу до найдосвідченіших експертів, що допоможуть зробити вашу організацію сильнішою.

  • Підтримка команди. Програма створює можливості для ефективного відновлення команди та піклування про ментальне здоров’я учасників Лабораторії.

  • Мережування та взаємодія. Ви зможете спілкуватися та обмінюватися досвідом зі схожими організаціями з інших регіонів, допомагаючи одне одному зростати. 

  • Вплив на громаду. Підвищуйте рівень життя та стійкість вашої громади завдяки впровадженню нових підходів та інновацій. Ви навчитеся аналізувати потреби громади та краще будувати співпрацю з органами місцевого самоврядування. В результаті програми ви зможете створити стратегічний документ розвитку своєї громади.

Вимоги до учасників конкурсу на участь в програмі та критерії відбору детально описані в конкурсному оголошенні: https://www.irf.ua/contest/resilience-lab-call-for-proposals/ 

 

 

З додатковими питаннями звертайтесь на dashchakivska@irf.ua (Оксана Дащаківська) та nakonechnyi@irf.ua (Роман Наконечний)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано