За 10 місяців 2024 року платники Полтавщини спрямували до державного бюджету України понад 30 млрд грн податкових платежів

Дата: 05.11.2024 09:00
Кількість переглядів: 80

Фото без опису

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що у січні жовтні 2024 року суб’єкти господарювання Полтавщини перерахували до державного бюджету України 30 млрд 349,1 млн гривень. 

Очільниця Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова повідомила представникам медіа, що за підсумками десяти місяців 2024 року до загального фонду державного бюджету надійшло 27 млрд 140,3 млн грн, до спеціального фонду державного бюджету –  3 млрд 208,8 млн гривень.

Звертаємо увагу платників на те, що під час сплати податкових платежів необхідно дотримуватися порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції.

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано