Інформує Головне управління ДПС у Полтавській області

10 Листопада, 2021 р., 10:37
Які активи не можуть бути об’єктами декларування зі збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?
14 Вересня, 2021 р., 15:31
  Відомості, які відображаються в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до п.п. 6.1 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) – це декларація, в якій відображається така інформація (дані): - відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених ПКУ випадках – серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України);
10 Вересня, 2021 р., 13:35
У випадку несплати (не повної сплати) суми збору  звітна одноразова (спеціальна) декларація  вважається не поданою, але декларант має право подати повторну звітну декларацію             Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до п. 12 підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – Кодекс) у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, у встановлений цим підрозділом строк одноразова (спеціальна) добровільна декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені цим підрозділом державні гарантії та звільнення від відповідальності.