ПОДІЇ

27 Травня, 2021 р., 09:53
26 травня в Устивиці зі своїм дошкільним навчальним закладом попрощалися цьогорічні випускники, котрі у вересні стануть школярами. Із ДНЗ «Ромашка» провели у нове шкільне життя 14 малюків – 5 дівчаток і 9 хлопчиків. Хоча свято і відбулося в закритому режимі, та видалося веселим,  яскравим і незабутнім. Директор ДНЗ «Ромашка» Алла Горбаньова, випускники дитсадочка та їх батьки щиро дякують виконавчому комітету Гоголівської селищної ради за дуже доречні подарунки для майбутніх першачків – набори канцтоварів.
26 Травня, 2021 р., 14:03
Протягом двох днів працівники благоустрою Гоголівської селищної ради  косили у громадських місцях  Михайлівки та обкошували узбіччя доріг. Подібну роботу найближчим часом планують виконати й у Мар’янському.
25 Травня, 2021 р., 16:02
Адміністрація Гоголівського ДНЗ "Веселка", вихованці та їх батьки висловлюють подяку голові СФГ "ХАН" Григорію Сергійовичу Ханові, керівництву ТОВ "Гарант-2005" Курбану Маджид Огли Курбанову та Арізу Кулуєву за надання благодійної допомоги у підготовці до оздоровчого періоду. Щиро дякуємо вам за турботу і  допомогу, вся наша дітвора зичить вам достатку, щастя і добра!
25 Травня, 2021 р., 14:54
Збережемо річку – окрасу села https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/75?fbclid=IwAR2VToR6Kwjv98sewZarOjAj_TgVgr5g4CzmAC4kZi9EaijLG0oyC3N9vsQ