ПОДІЇ

19 Лютого, 2021 р., 14:20
ВІДКРИТІ ЗАХОДИ ТА УРОКИ В ГОГОЛІВСЬКІЙ ЗОШ
18 Лютого, 2021 р., 11:18
15 лютого в Матяшівську ЗОШ І-ІІ ступенів на зустріч із вчителями та батьками учнів завітали перший заступник та заступник Гоголівського селищного голови Лариса Онищенко і Юрій Никоненко та головний спеціаліст відділу освіти Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Тетяна Додух. Вони поцікавилися, чи задовольняє дітей та їх батьків якість харчування у навчальних закладах, на що отримали позитивну відповідь.  По цьому обговорили питання підвезення дітей до школи та дитсадочка в Гоголеве. Проблема в тому, що маршрутка вже стара, і вона щодня перевантажується школярами та батьками, котрі їх супроводжують. Аби уникнути через це несправності авто, вирішили створити чергову групу батьків з чотирьох осіб, які супроводжуватимуть дітей в Гоголеве й назад. Так і дітвора буде під час перевезення під наглядом, і маршрутка перевантажуватися не буде.
17 Лютого, 2021 р., 11:07
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГОГОЛІВСЬКОЇ ОТГ! ПЕРЕЛІК СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ У ВІДДІЛЕННЯХ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОГОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ: - прання білизни та одягу; - ремонт одягу; - перукарські послуги; - ремонт взуття; - рубання (розпилювання) дров; - косіння трави біля будинку; - дрібні ремонтні роботи; - прокат засобів реабілітації; - допомога на дому.